Elazığ'da domuz sürüsü görüntülendi
Elazığ'ın Palu ilçesinde domuz sürüsü görüntülendi.
- 09.04.2024 14:32
- Güncelleme: 09.04.2024 14:32
Elazığ Gündem - Elazığ Editör
Elazığ’ın Palu ilçesinde domuz sürüsü görüntülendi.
Olay, Elazığ’ın Palu ilçesine bağlı Beyhan Köyünde yaşandı. Edinilen bilgiye göre Murat Nehri kenarında oturan bir vatandaş suyun karşı tarafında koşuşan domuz sürülerini gördü. Vatandaş o anları cep telefonuna kaydederken domuz sürüsü bir süre sonra gözden kayboldu.
Haber Merkezi
İlk Yorum Yazan Sen Ol!